Atribuită Cumpărare directă

dosare, pixuri, biblioraft, hartie copiator color, hartie copiator, registre

Număr anunț
DA27112502
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR M BUNESCU (CUI 32841265)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,07 RON
Valoare atribuită
339,07 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,07 RON

din 339,07 RON estimat