Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 (cu servicii internet mobil incluse) achizitionate conform OUG nr.144/2020 prin Programul Operational Competitivitate la un pret de 816 ron /luna/tableta mai putin pentru o perioada de 24 luni
- Număr anunț
- DA27092570
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.640 RON
- Valoare atribuită
- 134.640 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.