Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari auto RCA si CASCO dupa cum urmeaza: -Asigurare auto de raspundere civila RCA pentru 12 luni (incepand cu 19.12.2020) la soc. de asigurari Allianz Tiriac pt. autoturism Toyota RAV4 nr. inmatriculare BV-39-THW = 803 lei; -Asigurare auto CASCO pentru 12 luni (incepand cu 19.12.2020) la soc. de asigurare Allianz Tiriac pt. autoturism Toyota RAV4 nr. inmatriculare BV-39-THW = 5.153 lei; -Asigurare auto de raspundere civila RCA pentru 12 luni (incepand cu 31.12.2020) la soc. de asigurare Allianz Tiriac pt. autoturism Volsswahen Touareg nr. inmatriculare BV-22-CJB = 830 lei; -Asigurare auto de raspundere civila RCA pentru 12 luni (incepand cu 22.12.2020) la soc. de asigurare Allianz Tiriac pt. autoturism Dacia Duster nr. inmatriculare BV-84-CJB = 751 lei; -Asigurare auto de raspundere civila RCA pentru 12 luni (incepand cu 31.12.2020) la soc. de asigurare Allianz Tiriac pt. autoturism Dacia Logan nr. inmatriculare BV-10-RPC = 493 lei. TOTAL = 8.030 lei. Cartile de identitate ale vehiculelor se regasesc in fisierul atasat.
- Număr anunț
- DA27099242
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.030 RON
- Valoare atribuită
- 8.030 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.