Atribuită
Cumpărare directă
Instruirea salariatilor in domeniul situatiilor de urgenta (PSI), efectuarea de controale interne si intocmirea de rapoarte in urma controalelor si exercitiilor de intervemntie.Se va incheia act aditional pe o perioada de 4 luni incepand cu data de 01.01.2021-30.04.2021.
- Număr anunț
- DA27104515
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.