Atribuită
Cumpărare directă
Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB), Integrated Intel UHD Graphics, 23.8" FHD (1920x1080) WVA Anti-glare, 1x 8GB DIMM DDR4-2666, 1x 256GB SSD M.2 2280 NVMe Opal, no optical, 3-in-1 Card Reader, webcam 720p, WLAN RTL8822CE 11ac, 2x2 + BT5.0, Monitor Stand, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), 65W Adapter 88%, USB Calliope Mouse, Black, Intel System-on-Chip (SoC) , Firmware TPM 2.0 , 6,4kg, 4 USB3.1 Gen 2, 4 USB2.0, 3 in 1 card reader, headphone/mic combo jack, RJ-45, HDMI Windows 10 Pro 64, Romanian / English
- Număr anunț
- DA27107168
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120 RON
- Valoare atribuită
- 4.120 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.