Atribuită
Cumpărare directă
Audio-Technica ATW-1701/P1 este un sistem wireless digital pentru productii video si reportaje, Cap inclus MVH500A Dimensiune strans (cm) 72 Inaltime minima (cm) 67.5 Inaltime maxima (cm) 154 Greutate proprie (kg) 3.1 Numar segmente 3 Greutate sustinuta (kg) 5 , Godox SB-USW6060 este un softbox pliabil cu dimensiunile 60x60 cm si montura Bowens, recomandat pentru fotografia de studio (portrete, fotografie de produs etc.). Ofera o lumina difuza, placuta. Dispune de montura Bowens si vine cu un grid pentru mai multe posibilitati creative. Se monteaza si se strange rapid si usor., Total Video Inputs 4 Total Outputs 2 Total Aux Outputs 1 SDI Rates 1.5G, 3G Total Audio Inputs 2 x 3.5mm stereo mini jack HDMI Video Inputs 4 x HDMI type A, 10-bit HD switchable 2 channel embedded audio Video
- Număr anunț
- DA27092942
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.766,37 RON
- Valoare atribuită
- 14.766,37 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.