Atribuită Cumpărare directă

Achizitie tonere STPS - completare -Toner CANON 728 compatibil Buc 1 42,01 42,01 -Toner CANON CRG-045BK Buc 2 294,12 588,24

Număr anunț
DA27103122
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,25 RON
Valoare atribuită
630,25 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,25 RON

din 630,25 RON estimat