Atribuită Cumpărare directă

Pachet Autoclav bluetech 23 L +sigilator pungi +distilator apa ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET 10674/20.11.2020.

Număr anunț
DA27098637
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
33126000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.092,44 RON
Valoare atribuită
11.092,44 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.092,44 RON

din 11.092,44 RON estimat