Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice: - cablu MYYM 3x2.5 mmp - 100 ml - cablu MYYM 3x1.5 mmp - 50 ml - conductor MYF 2.5 mmp - 100 ml - stecher Schuko tip T cu maner - 6 buc - bloc multipriza 6 prize - 6 buc - canal cablu 25x16 - 80 ml - canal cablu 12x12 - 30 ml - pini terminali izolatie 1510 negro(1.5mm2) - 1 set - pini terminali izolatie 2512(2.5mm2) - 1 set - clema pahar 6mm (morseta) - 3 buc - intrerupator simplu PT 10 A - 2 buc - priza simpla ST - 4 buc - sigurante protectie diferentiala 20 A - 2 buc - proiector led 30W - 1 buc - adeziv sintetic pt. Ancoraro SIKA 300ml - 2 tuburi - diblu + holsurub FI 6 - 300 buc - polizor unghiular Makita 125 mm 730W - 1 buc - autoforante 4.2x3.5 - 200 buc - saiba M6 - 300 buc

Număr anunț
DA27112243
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
31310000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.892,83 RON
Valoare atribuită
1.892,83 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.892,83 RON

din 1.892,83 RON estimat