Atribuită
Cumpărare directă
Carticica cu sunete - jocuri logopedice in imagini JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Carticica cu sunete reprezinta un material educativ jucaus, conceput sub forma unor exercitii amuzante si captivante pentru cei mici. Aceasta contine 64 de exercitii logopedice (pagini color), care transforma activitatea de corectare a pronuntiei intr-o joaca pe care copiii vor dori sa o repete din nou si din nou. Nr. pagini color – 64
- Număr anunț
- DA27077574
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA ARGES (CUI 21760637)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,16 RON
- Valoare atribuită
- 693,16 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.