Atribuită Cumpărare directă

1) 1 x Numar Scurt : 56 euro/luna/ perioada contractuala 40 luni 2) 1 x Serviciul de telefonie fixa – SIP Trunk :30 euro/luna, perioada contractuala 40 luni Pachete de loialitate : a) 1000 minute Telekom Fix Telekom Mobil & Retelele Fixe Nationale = 7 euro, traffic cost excedentar / minut = 0.007 euro. b) 1500 minute Mobil National = 46.50 euro, traffic cost excedentar / minut = 0.031 euro. 3) 1 x Numar TELVERDE - 38.41 euro/luna, perioada contractuala 40 luni Total : 178 euro fara TVA/luna Perioada final contract - 15.04.2024. 1 EURO = 4.8684 Lei

Număr anunț
DA27108699
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.663,20 RON
Valoare atribuită
34.663,20 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.663,20 RON

din 34.663,20 RON estimat