Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER SAPUN LICHID 1000ML ALB 2 BUC HARTIE IG.PAPELY 2STR 50M 24BUC ROZ(SET) 6 SET SET BURETE BUCATARIE (10 BUC) 0855 1 BUC MANUSI MENAJ EXTREM ROBUST M 4 SET PROSOP Z-FOLD 2 STR 5x200/SET BUC ALB 3 SET PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM 2 BUC HARTIE DISPENSER Z FOLD 5 BUC/PACHET 2 SET ROLA PROSOP PAPELY 2STR 200M ALB 4 BUC BRILLI MOP MICROFIBRA L BLUE 4 BUC HARTIE DISP.MINI JUMBO ALB 2ROLE 2STRAT 5 BUC HARTIE PROSOP MISAV.ECO VERDE 1BUC 1STR 3 BUC SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L 4 BUC PROMAX SAPUN IGIENIZANT 5L ALB CANISTRA 1 BUC ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 10 BUC SAPUN LICHID SPA AMIANO 5L 1 BUC SAVEX 4KG 2IN1 COLOR 1 BUC
- Număr anunț
- DA27103952
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,89 RON
- Valoare atribuită
- 974,89 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.