Atribuită Cumpărare directă

Nr.crt. Denumire Cantitate Pret fara TVA 1 DILUANT 1L 1 10.07 2 LACAT ALAMA 40MM 1 27.73 3 PROKUM CUB PARAFINAT CUTIE 300GR 5 16.81 4 ARO MP PROFESIONAL Z FOLD 2 STR 80 4.20 5 SPRAY PRONTO MOBILA 300ML 6 11.60 6 DETERGENT ARIEL AUTOMAT 14KG 1 116.81 7 ALCOOL SANITAR MONA 0.5L 70% 10 8.24 8 BICLOSOL 3GR 300 TAB 5 49.58 9 FINO SACI MENAJERI 60L 2 4.03 10 FINO SACI MENAJERI 120L 2 12.61 11 H. IGIENICA ONDA 2 STR 120 0.67 12 5L ASEVI DETERG PORTOCALE 5 49.58 13 BATERIE FRAME LAVOAR 40MM 1 105.04 14 RACORD MONOCOMANDA METALIC L40 1 12.61 15 TOP HARTIE A3 80GR/MP 1 33.19 16 TOP HARTIE A4 80GR/MP 500 COLI 25 13.28 17 ETICHETE SUSPENDATE DUBLE 9 5.46 18 CREIOANE BIC HB 10 0.84 19 CLEME W-UP 25MM 10 1.68 20 CAPSE 24/6 10 1.68 21 RIGLE 50CM 2 2.94 22 BIBLIORAFT 7.5CM SIGMA 20 6.30 23 FOLII PROTECTIE SIGMA 40 MIR 2 15.97 24 TONER KONIKA MINOLTA TN-116 8.5K 2 105.04 25 GENERIC CRG-719 HC 6.4K 1 71.43 26 CREION CORECTOR MILAN 5 5.71

Număr anunț
DA27103901
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.384,35 RON
Valoare atribuită
2.384,35 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.384,35 RON

din 2.384,35 RON estimat