Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipament sportiv cf factura proforma 1499

Număr anunț
DA27103913
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Sat Trestieni Comuna Ulmi (CUI 19090071)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840,58 RON
Valoare atribuită
4.840,58 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840,58 RON

din 4.840,58 RON estimat