Atribuită Cumpărare directă

ROSUCARD 20mg CEREBROLYSIN (R) 215.2mg/ml *10ml SOL. INJ. / PERF. / HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA

Număr anunț
DA27037486
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,66 RON
Valoare atribuită
129,66 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,66 RON

din 129,66 RON estimat