Atribuită
Cumpărare directă
KLAUS PROFFESIONAL SAPUN SPUMA FRESH 5L - 6buc. - 19.35lei/buc. = 116.10 lei PERFEX HARTIE IG. 120 FOI (8+2) 3STR MUSETEL - 34seturi - 5.90lei/set = 200.60 lei ACOPERITORI PANTOFI ZOREX 100/SET - 2seturi - 10.29lei/set = 20.58 lei BONETA DE PROTECTIE (100/SET) - 3seturi - 25.00lei/set = 75.00lei DOMESTOS 5L WC DEZINF. FRESH PIN - 4buc. - 28.95lei/buc. = 115.80lei
- Număr anunț
- DA27044797
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 17 SIBIU (CUI 7785490)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,08 RON
- Valoare atribuită
- 528,08 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.