Atribuită Cumpărare directă

1. Fir PGA 3/0fara ac = 48x7.97 lei 2. Fir Pga 3/0 ac rotund = 36x8.50 lei 3. Fir Pga 0 ac rotund = 48x8.50 lei 4. Fir Pga 1 ac rotund = 48x8.50 5. Fir Poliester 2/0 ac rotund = 48x5.95 lei 6. Fir Polipropilena 2/0 ac rotund = 24x6.75 lei 7. Fir Poliester 1 ac rotunc = 48x5.95 lei 8. Fir Poliester 0 ac rotund = 48x5.95 lei 9. Fir Poliester 2/0 fara ac = 48x3.5 lei 10 Fir Poliester 0 fara ac= 48x3.5

Număr anunț
DA27050032
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.859,36 RON
Valoare atribuită
2.859,36 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.859,36 RON

din 2.859,36 RON estimat