Atribuită Cumpărare directă

Valvă control franare.....cod A0015501555.....1 BUC X 1593,21 ; 2. Cameră frânare spate...cod A0084204824....2 buc x 1525,57;

Număr anunț
DA27038372
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34322000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.644,35 RON
Valoare atribuită
4.644,35 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.644,35 RON

din 4.644,35 RON estimat