Atribuită Cumpărare directă

FARMEC Loțiune dezinfectantă mâini 5000 ml este o soluție , Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curăţarea şi dezinfect... mai departe,Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID

Număr anunț
DA27045487
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.619,50 RON
Valoare atribuită
5.619,50 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.619,50 RON

din 5.619,50 RON estimat