Atribuită Cumpărare directă

ODORIZANT WC BREF DUO-AKTIV 50ML CONTINE: 5-15% surfactați neionici, 15-30% surfactaț anionici, parfum, min. 50 ml./buc BUC 400 DETERGENT GRESIE/FAIANTA 5L Contine: , valoare PH: 6,0 - 8,0, substanță tensioactivă anionică max. 5% L 1000 DETARTRANT PROFESIONAL 750ML DOMESTOS Contine: substanță tensioactivă anionică min. 2,0% BUC 150

Număr anunț
DA27046545
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.345 RON
Valoare atribuită
4.345 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.345 RON

din 4.345 RON estimat