Atribuită
Cumpărare directă
Masina de spalat vase independenta BOSCH SMS46LI00E, 13 seturi, 6 programe, 60cm, Clasa A++, inox Masina de spalat rufe frontala BOSCH WAN24291BY, Vario Speed, 8kg, 1200rpm, Clasa A+++, alb Uscator de rufe WHIRLPOOL STU82EU, Pompa de caldura, 8 kg, 18 programe, Clasa A++, alb Telefon SAMSUNG Galaxy A71, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, Prism Crush Black
- Număr anunț
- DA27040609
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Sport Covasna (CUI 27425623)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42716120-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.859,38 RON
- Valoare atribuită
- 6.859,38 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.