Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE: 250G PRESIDENT UNT NES; 1L ZUZU LAPTE CONSUM; 1.8L ZUZU LAPTE INTEGRAL; 320G ACTIVIA DE BAUT FIBRE; 3X320G ACTIVIA DE BAUT FIBRE; 10 OUA TONELI; 1X30 OUA METRO CHEF; 450G HOCHLAND CASCAVAL CLASIC; 125G SELECT CAMAMEBERT; 125G SELECT BRIE; 650G CRISTIM SALAM SASESC; 1.25KG PULPE PUI INF TRANS CG; HAMBURGER BLACK ANGUS; LAMAI MEYER; CLEMENTINE CU FRUNZE; PERE CONFERENCE; ROSII CHERRY IT 500G; LEUSTEAN ROMANIA; DOVLECEI OLANDA;L SALATA VERDE ROMANIA; ARDEI CALIFORNIA ROSU; 400G MUTTI PULPA ROSII 2+1; 750G NUTELLA CREMA ALUNE; 270G MILKA CIOCO ALUNE INTREGI; 300G MILKA MIGDALE TRUFE; 154G OREO BISC; 0.4L TEDI PLAY STILL PO/CA; 1L TYMBARK PORT ROSII NECTAR;

Număr anunț
DA27044985
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15894000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.259,15 RON
Valoare atribuită
3.259,15 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.259,15 RON

din 3.259,15 RON estimat