Atribuită
Cumpărare directă
ANRSPS- UT 135 intentioneaza sa achizitioneze servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru urmatoarele tipuri de autovehicule: 1 autoutilitara marca Ford tranzit Connect -polita de asigurare emisa pentru 1luna incepand cu data de 14.12.2020 si remorca -polita de asigurare incheiata pentru o perioada de 12 luni incepand cu data de 14.12.2020- Asigurator-City Insurance SA. Plata politelor se va face integral la emiterea acestora
- Număr anunț
- DA27048974
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 135 (CUI 26292278)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,92 RON
- Valoare atribuită
- 241,92 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.