Atribuită
Cumpărare directă
Sisteme videoproiecție pentru sedIUL ONRC,compuse videoproiector BENQ MH733, Full HD 1920 x 1080, 4000 lumeni, garantie 3 ani pe unitate si 1 an sau 1000 de ore pt lampa și ecran proiectie electric, perete/tavan, 200 x 200 cm, BlackMount, Format 1:1, garantie +Suport videoproiector tavan EATV2, alb, reglabil, 43-65 cm cu livrare in la sediul ONRC di Bd. Unirii, nr. 74, București.
- Număr anunț
- DA27040851
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.