Atribuită Cumpărare directă

REGULATOR PRESIUNE GAZE NATURALE SPAS

Număr anunț
DA27043965
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir (CUI 15648249)
Furnizor / câștigător
CRIVALROM INSTAL SRL (CUI 34326380)
Cod CPV
38436230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat