Atribuită Cumpărare directă

ANR detine 2 domenii web: www.rna.ro și www.roris.ro, care conțin mai multe subdomenii, pentru care există două certificate SSL de tip True BusinessID WildCard, valabile până la date de 05.01.2021. Prin urmare, cele două certificate de reinnoire SSL Wildcard (MNM-SSL-WILDCARD-RENEWAL-1DO-3YR) sunt pentru cele două domenii menționate: www.rna.ro și www.roris.ro și vor avea o valabilitate de 3 ani. Pretul include serviciile de instalare si configurare pe toate subdomeniile din cadrul sistemului informatic al ANR.

Număr anunț
DA27039666
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
MINIMALIST SRL (CUI 22141973)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat