Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 400G PAINE INTEG ROT BONP DOBR; 700G CHEF GOURMAND 7 SEMINTE; 1L ZUZU LAPTE CONSUM 3.5%; 350G HOCHLAND TELEMEA NATUR, CCA 1KG STRIPS PUI PICANT AGRI, CLEMENTINE CU FRUNZE, ROSII CHERRY, 500G BARILLA PENNE RIGATE, 500G LION CEREALE, 400G PANZANI SOS ARRBIATA , 425G PANZANI SOS EXTRABOLOGNES,
- Număr anunț
- DA27045163
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,30 RON
- Valoare atribuită
- 249,30 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.