Atribuită
Cumpărare directă
ANIMALE. Prima mea carte de colorat - 47 buc. 1 2 3. Prima mea carte de colorat - 47 buc. DISNEY. PRIETENUL SOBOLAN - 13 buc. DISNEY. MASINI: ATENTIE LA BUCSA - 15 buc. DISNEY. ELENA DIN AVALOR. O printesa curajoasa. Jocuri si activitati - 19 buc. STAR WARS. Urmarire prin univers. Carte de activitati - 33 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Inceputurile istoriei noastre. Lectura si activitati. Magda Stan - 19 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Carturari si cronicari. Lectura si activitati. Magda Stan - 35 buc. FABULE. La Fontaine - 138 buc.( NUMAR TOTAL DE PACHETE = 366 LA PRETUL DE 25 LEI /PACHET CU TVA INCLUS AMBALATE IN CUTII DE CARTON INSCRIPTIONATE CU "DARURI DE CRACIUN")
- Număr anunț
- DA27049158
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.714,46 RON
- Valoare atribuită
- 8.714,46 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.