Atribuită
Cumpărare directă
1 Aparat ras (bic) buc 2.304,00 1,10 2 Burete baie buc 100,00 1,82 3 Crema pantofi 50ml buc 84,00 1,86 4 Detartrant 1l buc 200,00 7,19 5 Galeata cu storcator 10l buc 6,00 59,48 6 Inalbitor rufe 4l buc 52,00 14,30 7 Pamatuf buc 20,00 3,40 8 Pasta dinti 50ml buc 216,00 1,54 9 Saci aspirator buc 50,00 7,06 10 Saci menaj 60l set 200,00 3,62 11 Sampon 500ml buc 64,00 1,61 12 Sapun 90g buc 288,00 1,65 13 Solutie geam 500ml buc 60,00 4,81 14 Solutie gresie 5l buc 60,00 38,78
- Număr anunț
- DA27047075
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.082,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.082,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.