Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. BULDOEXCAVATOR KOMATSU TURDA 247, GROUPAMA 12 luni, data intrare in vigoare 29.12.20.20, prima de asigurare 1200.82 lei 2. Autoutilitara Peugeot BOXER, ALLIANZ 12 luni, data intrare in vigoare 29.12.2020, prima de asigurare 834.00 lei 3. Autoturism Mazda CX-5 , GENERALI 12 luni, data intrare in vigoare 27.12.2020, prima de asigurare 602.00 lei
- Număr anunț
- DA27042426
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.636,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.636,82 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.