Atribuită Cumpărare directă

oferta de asigurare obligatorie rca pentru 4 autovehicule-autoturisme, prima de asigurare totala fara DD 2.883,18 RON.

Număr anunț
DA27055354
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.883,18 RON
Valoare atribuită
2.883,18 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.883,18 RON

din 2.883,18 RON estimat