Atribuită Cumpărare directă

0030123328 Safe-Lock micro test tubes, 1.5 ml, PCR clean, colourless, 1000 pcs. 206.48

Număr anunț
DA27039501
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,96 RON
Valoare atribuită
412,96 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,96 RON

din 412,96 RON estimat