Atribuită Cumpărare directă

Revizie anuala centrala termica in condensatie riello stat condens 25 kis 20.84 kw - 2 buc

Număr anunț
DA27066042
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,60 RON
Valoare atribuită
512,60 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,60 RON

din 512,60 RON estimat