Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 1L BUC 50 SOLUTIE GEAM RIVEX 750ML BUC 50 MANUSI MENAJ M PER 50 PRONTO SPRAY MOBILA LEMN 5IN1 300ML BUC 30 PRAF CURATAT AJAX 450G BUC 50 SPUMA ACTIVA SANO 750ML BUC 50 MATURA SORG CLASICA BUC 30 GALEATA + STORCATOR + MOP BUMBAC + COADA LEMN 12L BUC 50 SANO X CREAM 1L BUC 40 SANO FRESH HOME 350ML BUC 50 SANO SPRAY AND WIPE 750ML BUC 50 MATURA PVC CU COADA LEMN SI FARAS BUC 20 DETARTRANT 1L BUC 50 CLOR UNIVERSAL L 30 LAVETE USCATE ANO SUSHI CLOTH 40X38 3BUC/SET SET 30 MATURA NUIELE BUC 60
- Număr anunț
- DA27050554
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.823 RON
- Valoare atribuită
- 4.823 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.