Atribuită Cumpărare directă

THEREZIA CREMA UNT BATON BU 80 1 196,00 RARAUL BRANZA VACI GRASA GL 5 5 388,00 ZUZU IAURT 3% 140G 6+2 CA 35 6 180,60 ACTIVIA DE BAUT 3X320G-10 IF 28 1 211,40 DAN.ACT.BAUT FIBRE 3X320G BU 7 1 65,80

Număr anunț
DA27053437
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15550000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041,82 RON
Valoare atribuită
1.041,82 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041,82 RON

din 1.041,82 RON estimat