Atribuită
Cumpărare directă
Placă Video GTX pentru ecofgraful Voluson E6 BT13.5 Garanția oferită de producător pentru piesele de schimb este de 60 de zile de la data instalării acestora pe echipament. Prețul ofertat este valabil numai în condițiile returnării la producător a componentelor defecte. Prezenta tine loc de comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27060591
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.960 RON
- Valoare atribuită
- 17.960 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.