Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare a Strategiei de Dezvoltare Locală pentru UAT pe o perioadă de maxim 7 ani. Se va prezenta evoluția dezvoltării UAT-ului corelat cu strategia județeană, regională și națională, acestea fiind un element fundamental pentru accesarea de fonduri europene sau guvernamentale și implementarea de noi investiții. În urma presării serviciilor vor rezulta următoarele: - 5 exemplare ale Strategiei de Dezvoltare Locală în format tipătit; - Predare în format PDF + CD - 1 buc. În funcție de amploarea documentației solicitate, serviciile din cadrul contractului pot cuprinde urmatoarele etape: A.) Elaborarea bazelor de date, muncă de teren, colectarea și prelucrarea datelor de la instituții locale. B.) Intervievarea reprezentanților instituțiilor locale. C.) Organizarea de întâlniri cu grupuri țintă. D.) Organizarea atelierului de lucru pentru formularea viziunii de viitor, respectiv identificarea și prioritizarea proiectelor de dezvoltare. E.) Elaborarea portofoliului de proiecte pe perioada 2021-2027. Portofoliul de proiecte va cuprinde descrierea succintă a ideilor de proiect, activități, termenul de realizare, sursa de finanțare, etc. F.) Identificarea surselor de finanțare, centralizarea datelor și definitivarea Strategiei de Dezvoltare Locală. Nota: Prețurile sunt orientative, putând fi negociate în funcție de complexitatea documentației, facilitățile acordate de autoritatea contractantă, termenul de execuție și numărul de locuitori al UAT-ului.

Număr anunț
DA27050692
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat