Atribuită
Cumpărare directă
Contract de Servicii de VPN cu banda constanta si simetrica, pentru: sediul DGASPC Galati - 8090 kbps, 4 locatii cu 4096 kbps si 5 locatii cu 1024kbps , structuri functionale din cadrul DGASPC Galati.Contractul se incheie pentru perioada 01.01.2021-31.12.2021.
- Număr anunț
- DA27056741
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.781,48 RON
- Valoare atribuită
- 17.781,48 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.