Atribuită Cumpărare directă

Oferta de asigurare facultativa de incendiu si alte riscuri – Phoenix Riscuri : Eveniment viitor posibil dar incert care are drept efect pierderea, avarierea sau distrugerea bunului/bunurilor asigurate şi la producerea căruia Asigurătorul îşi asumă răspunderea de a plăti despăgubirea (indemnizaţia). Cladire caramida ,an constructie 2019,destinatia Punct Informare (birou) SA cladire 1.010.079,11 lei SA mijloace fixe si obiecte de inventar 39.242,45 lei Perioada asigurata 18.12.2020-17.12.2021 Prima de asigurare 2350.44 lei

Număr anunț
DA27093927
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.350,44 RON
Valoare atribuită
2.350,44 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.350,44 RON

din 2.350,44 RON estimat