Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de răspundere civilă obligatorie (RCA) și servicii de asigurare facultativă (CASCO), Autoutilitara: RENAULT KANGOO Capacitatea cilindrica/ putere :1870/ 47 Nr. locuri/Masa maxima : 2/1885 An fabricatie: 2006 Prima de asigurare RCA: 1.392,42 LEI Prima de asigurare CASCO: 837,50 LEI Prima totala: 2229.92 lei
- Număr anunț
- DA27056665
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.229,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.229,92 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.