Atribuită Cumpărare directă

TONER ORINK BROTHER TN3380/3340 PRELUNGITOR LOHUIS 5 CAI 3M ROUTER WIRELESS TP-LINK TL-WR841N CABLU RETEA CAT5 UTP SCHRACK HSEKU424P0 4*2*AWG24/1 MUFA RETEA RJ45 NEECRANATA TEL-0080 CAT5 17138 MATERIAL MARUNT PRESTARI SERVICE PRELUNGITOR 4 CAI 5M FILM ORINK PANASONIC OR-FA91/52 KX-FA52E ACCES POINT CP2 300/R/E PRELUNGITOR LOHUIS 5 CAI 3M REPARATIE MONITOR TONER SKYPRINT HP CE285A/CRG725 TONER SKYPRINT/JUST HP CF283A TONER EURO PRINT HP CE505A/CF280A

Număr anunț
DA27063865
Autoritate contractantă
Comuna Mogos (CUI 4562460)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
32428000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.526,96 RON
Valoare atribuită
2.526,96 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.526,96 RON

din 2.526,96 RON estimat