Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar necesar salariaților Muzeului Olteniei Craiova, conform cerințelor tehnice specificate în referatul de necesitate și oportunitate, nr.258/11.12.2020. Cantitate: 350 flacoane(500ml/flacon).

Număr anunț
DA27059135
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.732,50 RON
Valoare atribuită
1.732,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.732,50 RON

din 1.732,50 RON estimat