Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumirea produselor Caracteristici tehnice minime Cod cartus U/M Cant. 1 Drum XEROX 3345 original, 30.0000 pagini 101R00555 buc 4 2 Cartuș toner XEROX 3345 original, 3.0000 pagini, black 106R03773 buc 4 3 Cartuș toner LEXMARK B232000 original, 3.000 pagini, black B232000 buc 2 4 Cartuș toner BROTHER TN2421 original, 3.000 pagini, black TN2421 buc 2 5 Cartuș toner CANON C3320I original, 36.000 pagini, black C-EXV49BK buc 1 6 Cartuș toner CANON C3320I original, 19.000 pagini, magenta C-EXV49M buc 1 7 Cartuș toner CANON C3320I original, 19.000 pagini, yellow C-EXV 49Y buc 1 8 Cartuș toner CANON C3320I original, 19.000 pagini, cyan C-EXV 49C buc 1 9 Cartuș toner CANON C3125I original, 15.500 pagini, black C-EXV 54BK buc 1 10 Cartuș toner CANON C3125I original, 8.500 pagini, magenta C-EXV 54M buc 1 11 Cartuș toner CANON C3125I original, 8.500 pagini, yellow C-EXV 54Y buc 1 12 Cartuș toner CANON C3125I original, 8.500 pagini, cyan C-EXV 54C buc 1 13 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 12.000 pagini, black TK-8115K buc 1 14 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 6.000 pagini, magenta TK-8115M buc 1 15 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 6.000 pagini, yellow TK-8115Y buc 1 16 Cartuș toner KYOCERA Ecosys M8130 CIDN original, 6.000 pagini, cyan TK-8115C buc 1 17 Cartuș toner XEROX 3210 compatibil, 2.000 pagini, black 106R01485 buc 2 18 Cartuș toner CANON EP27 compatibil, 2.500 pagini, black EP-27 buc 2 19 Cartuș toner HP 285A compatibil, 1.
- Număr anunț
- DA27063144
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.432 RON
- Valoare atribuită
- 7.432 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.