Atribuită Cumpărare directă

pachet consumabile

Număr anunț
DA27078578
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLORILOR" CUMPANA (CUI 28037891)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39222000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.726,05 RON
Valoare atribuită
2.726,05 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.726,05 RON

din 2.726,05 RON estimat