Atribuită Cumpărare directă

DIBLU VATA BAZALTICA CUI METALIC 10/200 - 1 CUTIE - 292.30 RON/CUTIE TOTAL: 292.30 RON

Număr anunț
DA27066510
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44115000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,30 RON
Valoare atribuită
292,30 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,30 RON

din 292,30 RON estimat