Atribuită
Cumpărare directă
Yamaha Arius YDP-144 B pian digital cu 88 clape claviatura GHS cu finisaj mat procesor de sunet Yamaha CFX inteligent acustic control si optimizator acustic optimizator stereofonic 192 polifonie 10 tonuri efecte: reverb si damper resonace mod duo key-off-sample recorder 2-track (1 cantec), 3 pedale 10 tonuri demo si 50 de cantece pre-setate capac claviatura conexiune USB to host 2x iesiri pentru casti difuzoare: 2x 8W dimensiuni: 1357 x 815 x 422mm, greuate: 38 kg culoare: negru
- Număr anunț
- DA27072377
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37311100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.