Atribuită
Cumpărare directă
Combina frigorifica Side-by-Side SAMSUNG RS68N8321S9/EF, 617 l, 178 cm, A++, inox. Produsul va fi original, nou, sigilat, de calitate (nu se asccepta produse resigilate, zgariate, nefunctionale) . Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora de catre furnizor în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Termen de garantie acordat minim 2 ani de la recepția produselor. Persoana de contact Madalina Dragan tel 0755.248.501 sau Popescu Gabriela 0755.047.471. LIVRAREA SE VA FACE MAXIM PANA PE 28 DECEMBRIE 2020. IN CAZ CONTRAR BENEFICIARUL NU VA MAI ACHIZITIONA PRODUSUL
- Număr anunț
- DA27066119
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.705,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.705,80 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.