Atribuită Cumpărare directă

Prelungire ESET NOD32 Antivirus - 1 an - 4 PC-uri

Număr anunț
DA27061644
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU (CUI 4323292)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI 14602510)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,36 RON
Valoare atribuită
279,36 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,36 RON

din 279,36 RON estimat