Atribuită Cumpărare directă

Advantec N05C12.5CM Grade 5C Ashless Quantitative Filters, <5 um, 12.5 cm; 100/Pk

Număr anunț
DA27085064
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,04 RON
Valoare atribuită
536,04 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,04 RON

din 536,04 RON estimat