Atribuită Cumpărare directă

EGISTRU MATRICOL IX-XII A3 C025a Car 1 DOSAR CARTON SINA TARE BUC 100 CONDICA PREZENTA PROFESORI A3... mai departe

Număr anunț
DA27055180
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DUNAREA (CUI 3126934)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,41 RON
Valoare atribuită
297,41 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,41 RON

din 297,41 RON estimat